Ciezkieczasykhorinisrp


#16 2012-06-08 08:00:06

SheerGhar

Moder

Zarejestrowany: 2012-06-02
Posty: 65
Punktów :   

Re: Skarga na LesterFanFan

Bezi, świadka mam.... jest nim Zaurin moge ci to sam wyjaśnić. Ja z Zaurinem siedzieliśmy sobie w kuchni u nas na farmie i Zariun powiedział że coś słyszy(RP) była noc. Ja przed tym poszedłem spać. I on coś mówił że coś słyszy. Było to za kuchnią i powiedział że jak wyszedł spotkał się z zombie z twarzą w twarz. Wtedy jak mordował zombie jakiś ork podbiegł i go ogłuszył. No i oczywiście ja poszedłem to sprawdzić, dobrze nie doszedłem do Zaurina ... crash jak wszedłem na serwer zapytałem (Jaki idiota otworzył kryptę?!) popatrzałem na mapę i zobaczyłem że to LesterFanFan, wytłumaczyłem mu że jak się otwiera kryptę robi się crash tym którzy są w pobliżu(Przynajmniej do farmy Sekoba, chyba za farmę troszkę). Zaurin dobrze na serwer nie wszedł, szedł już tam gdzie skończyliśmy RP a ten znów otworzył. Jak znów weszliśmy na serwer to był tylko LesterFanFan i jak zwykle jako jedyny on stał przy krypcie. Opowiadać dalej??, bo wiesz mi kilka dni mineło.


SheerGhar- Generał Armii Najemników.
1+ Respektu od Zaurin'a
1+ Respektu od Dymka
1+ Respektu od Reapera

Offline

 

#17 2012-06-08 08:55:23

Marcus

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: Skarga na LesterFanFan

nie wiem czy to zachowanie lesterafanafana było z premedytacją, ale bana można dac po TRZECH ostrzeżeniach..więc


Lord Marcus     
Król Khorinis

Offline

 

#18 2012-06-09 09:03:09

Asperin

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 202
Punktów :   

Re: Skarga na LesterFanFan

Wątek zamknięty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starwarsworld.pun.pl www.metaurus.pun.pl www.clanwars.pun.pl www.msg.pun.pl www.realitygaming.pun.pl